Manifesto
“ÇOCUKLARIMIZ DÜNYÂMIZDIR. ONLARA SAĞLIKLI YARINLAR BİRİKTİRELİM”
“DOĞAYA, CANLILARA VE ARAÇLARINIZA SAHİP ÇIKIN”
Çocuklarınıza güzel bir dünya bırakmak istiyorsanız, lütfen bize kulak verin.
 
Günümüzde, yaşadığımız yerküreyi ve tüm canlıları tehdit eden en büyük tehlikelerden biri, hava kirliliğidir. “Yaşayan bütün canlılar bu tehlikeli havayı solumaya devam ediyor”. Gerekli önlemler bir an önce alınmaz ise, küresel ısınma çok daha tehlikeli bir boyuta gelecek, belki de gecikmiş olan tedbirlerden dolayı, yaşayan birçok canlı, insanlıkta dâhil büyük sıkıntılar yaşayacak. Ya da yok olacak.
 
Bu kirliliğin başlıca sebepleri arasında, arabalarımızın egzozundan çıkan zehirli gazlar, ( karbonmonoksit (CO), hidrokarbonlar, nitrojen oksitler (NOx), kısmen yanmamış yakıt ve partiküller gibi istenmeyen zararlı ve zehirli maddeler.)
 
Biz “Adabeyi” otomotiv olarak. Tüm canlıları, Dünyamızı olumsuz etkileyen bu tehdit (hava kirliliğine) karşı mücâdele etmekle ilgili SORUMLU OLDUĞUMUZU en başa koyuyor. Uzun süredir teorik ve pratik olarak yaptığımız araştırmalar ve saha çalışmalarından edindiğimiz argümanlarla, yasal kanunlar çerçevesinde (Devlet Kanunları) araçlarımıza takılan katâlitik konvertör (katâlizör) ve partikül filtrelerin sorumsuz, bilinçsiz, duyarsız vs. Kişiler  tarafından boşaltıldığını ve ticâretinin yapıldığını üzülerek gözlemlemiş durumundayız.
 
Hâttâ özelleştirmeler sonucun da açılan, egzoz emisyonu ölçümü yapan bâzı işyerlerinin (hepsi değil) sorumsuzca hareketlerinden dolayı çevre kirliliği giderek artmaya devam etmektedir.  Bu sorumsuz değişikliklerin sonucun da. Araçlarda performans düşüklüğü, fazla yakıt harcaması, diğer aksamlarda elektronik ve mekanik arıza olayları ve en başta da zehirli gazların havaya yüzde yüz karışması vs. Çoğalmaktadır. “Adabeyi” otomotiv olarak, araçlar da bulunan (olmazsa olmazları), özellikle hava kirliliğine olumlu etki eden ve egzozdan çıkan zehirli gazların havaya karışımını en aza indirgeyen parçaları (konvertör ve partikül filtre) araç üzerinde en uzun süre kullanılmasını amaçlıyoruz. Ticari olarak hakkâniyetli hareket eden, Devletine ve Milletine sorumluluklarını en ince ayrıntısına kadar düşünen işletmeler. Bu olumsuz durumlardan maddii ve manevii olarak büyük boyutlarda etkilenmektedir. Sizlerin de sesimizi duyurmamız da bizleri yalnız bırakmayacağınızı ricâ ediyor. Bundan sonra olumlu veya olumsuz edindiğimiz tüm deneyimlerimizi sizlerle paylaşacağımızı görev biliyoruz.
 
“LÜTFEN SESİMİZİ DUYUN VE ARAÇLARINIZ ÇEVRE DOSTU OLARAK KALSIN.”
 
 
 
Adabeyi Otomotiv © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.
Piramit E-Ticaret